Ünallar Yapı Hakkında

Ünallar Hakkında

Şirketimiz 1990 yılında Ünal Ticaret ünvanı ile Antalya’da kurulmuş ve “İnşaat ve Yapı Malzemeleri” sektöründe faaliyetine başlamıştır. 1994 yılında ise Ticari faaliyetine Hasünallar Yapı Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmiş, 2002 yılında ise ÜNALLAR YAPI MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile sektördeki faaliyet alanını genişleterek devam etmektedir. Tedarikçi ve müşteri nezdinde sağladığı güven ve istikrar ile sektördeki yerini kısa sürede almıştır.

Hâlihazırda, “AS ÇİMENTO, AS ADO BETON, TÜRK YTONG, RİGİPS ALÇI, AFYON İPEK TUĞLA, ŞİMŞEK BİMS” gibi sektörün ileri gelen marka firmaları ile ana bayilik statüsünde iş ortaklığını sürdürmektedir. Bu iş ortaklıkları ile Yapı Malzemeleri, özellikle çimento sektöründe yurdun hemen hemen tüm bölgelerine hitap etmektedir.

Son yıllarda, yöre ve ülke genelindeki konut ve işyeri ihtiyacının artması ile sektördeki büyümenin getirdiği fırsatları değerlendirmek ve müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek için bu alandaki üretim faaliyetine hız vermiştir.

Konut ve işyeri üretiminin yanında ÜNALLAR YAPI, “ASMOLEN ve HAZIR SIVA” tesisleri ile “Yapı Malzemeleri” üretiminde de katkı sağlayarak bölgenin “Üretici Firmaları” arasındaki yerini de sağlamlaştırmıştır.

Yurt genelinde oluşturduğu müşteri ve pazarlama ağına daha hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için NAKLİYE araç parkını sürekli yenileyerek gerek sayı gerek kalite olarak güçlendirmiştir. Şuan bu alanda kayda değer bir lojistiğe sahiptir.

ÜNALLAR YAPI, “Müşteri memnuniyeti ve Sürekli iyileştirme” anlayışına odaklı; sektöre ve genel anlamda ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendine şiar edinmiş bir firma olarak faaliyetine devam etmektedir.

Bizi biz yapan unsurlarımız

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere aktarmak;

Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize;
Hayır işleri yaparak insanlığa;
Büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine;
yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize  yarar sağlamak.

Ünallar Yapı, yatırımları ve iştirakleri aracılığıyla en yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında en prestijli mimari yapıları sunmayı ilke edinmiştir. Etik ilkelerimiz, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, müşteri talep ve beklentilerini çevreci, yenilikçi ve modern yapılarla karşılarken, sektördeki yerimizi daha ileriye götürmektir.

Faliyette bulunduğumuz her alanda, aşağıdaki ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz.

  • Kalite de lider rolümüzün gereklerini yerine getirmek,
  • Sonuçlandırılan her projemizde, tasarım, malzeme, işçilik ve hizmet kalitesi sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmak,
  • Yasal şartları, mevzuat ve işveren sözleşmesi şartlarını eksiksiz yerine getirmek.

Ünallar Yapı, yüksek kalite seviyesinde proje faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasını da amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda faaliyetimiz bulunan ya da bulunacak her alanda, gelecek nesillerden ödünç aldığımız çevre ile ilgili olarak aşağıdaki ilkeleri benimsiyoruz;

  • Bilinçli ve duyarlı proje faaliyetlerimiz ile hava, su, toprak kirlenmesini önlemek
  • Mevcut yürürlükte bulunan çevre ile ilgili yasal mevzuat, idari düzenlemelere ve kendiliğinden tabi olunan kurallara riayet etmek
  • Proje uygulama faaliyetlerinde çevre etkilerini en aza indirecek şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak
  • Kurumsal bilinç ve prensipler çerçevesinde, faaliyetlerimizde çevre dostu girdiler kullanmak
  • Proje faaliyetleri kapsamında doğal kaynakların en etkin biçimde kullanımına ve bu bağlamda kaynak tasarrufu ve yeniden kazanım hususlarına gereken özeni göstermek
  • Kurumumuz adına tüm çalışan, tedarikçi ve taşeronlarımızın çevre bilincine ulaşmasını sağlamak için gerekli eğitim – öğretimi ve eğitim argümanlarını temin etmek.

Ünallar Yapı ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyarak, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dâhilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

20 Yıldır Sektördeyiz

İlk günkü heyecanla, heyecanımızı hiç kaybetmedik

Seyfettin Ünal Yapı Malzemeleri

Faaliyetlerine 2013 yılında başlayan Seyfettin Ünal Yapı Malzemeleri A.Ş. inşaat ve inşaat malzemeleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir. As Çimento Bayisi olarak Dökme Çimento satışlarına 2013 yılında başlamış olup halen bu alanda faaliyetine devam etmektedir. Seyfettin Ünal Yapı Malzemeleri A.Ş. 50 kişilik çalışan kadrosu ve filosundaki araçlarla kusursuz hizmet vermeye devam edecektir.

Ünmar İnşaat

Faaliyetlerine 2016 yılında İstanbul ve çevresinde başlayan Ünmar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., inşaat ve inşaat malzemeleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Dökme Çimento satışlarına 2016 yılında başlamış olup halen bu alanda faaliyetine devam etmektedir.

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

Sosyal Medyada Ünallar

Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edin yeni projelerimizi takip edin

Çözüm Ortaklarımız

YAPILARIMIZA DEĞER KATAN SEÇKİN ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZDAN BAZILARI

Karşıyaka, Sakarya Blv. No:260, 07210, Kepez/Antalya
Pzt - Cmt: 09:00-19:00
(0242) 325 09 92
info@unallaryapi.com
Copyright © 2019 Ünallar Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.